Шкарлет анонсував підвищення зарплат вчителям

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шкарлет анонсував підвищення зарплат вчителям

Associated Press

Заробітна плата зросте наступного року.

В.о міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет анонсував підвищення зарплат вчителям.

Про це він сказав в ефірі Сніданку з 1+1.

"Від вересня зарплата підвищилася на 5,8%. У бюджеті ми разом з Мінфіном заклали збільшення на 30% за наступний рік зарплати вчителя", - повідомив в.о. міністра. 

За його словами, у новій освітній програмі щодо протидії коронавірусу також закладено один мільярд гривень на наступний бюджетний рік для закупівлі обладнання для робочих місць для дистанційного навчання.

Шкарлет спростував інформацію, щодо зняття доплат і надбавок вчителям. "Зберегли їх всі. Але за рахунок зміни першого тарифного розряду, за рахунок збільшення витрат на оплату праці, за рахунок збільшення субвенції майже на 33 мільярди гривень освітній бюджет буде збільшений наступного року", - розповів він.

На запитання,чи прирівняють зарплату вихователів і вчителів, глава Міносвіти відповів, що все залежить від тарифної сітки.

Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Як повідомлялося, від 1 вересня навчання у школах розпочалося у всій Україні, крім регіонів "червоної зони". Вчителям та учням молодших класів дозволяють бути без масок. У МОЗ рекомендують школам відкрити різні входи для учнів молодших і старших класів, щоб діти не перетиналися. З цих же міркувань уроки рекомендують розпочинати у різний час для різних класів. Наприклад, із 15-хвилинним проміжком.

Наступна публікація