Сховищам Нацбанку загрожує підтоплення через повінь

Через весняну повінь, сховища Нацбанку можуть бути підтоплені. НБУ вивозитиме надлишки готівки.

Національний банк України попередив про можливе підтоплення банківських сховищ у Києві.

Головне управління нагадало, що за прогнозами метеорологічних служб України щодо весняної повені 2010 року на річках Дніпровського басейну, існує загроза підтоплення територій окремих районів Києва.

Зважаючи на те, що сховища багатьох банків розташовані у підвальних приміщеннях, існує ймовірність проникнення води у сховища у випадку підняття рівня води у Дніпрі, НБУ рекомендує звернутися до районних органів влади за інформацією щодо ризику підтоплення вулиць міста Києва, на яких розташовані банківські структурні підрозділи.

"Крім того, беручи до уваги можливість підтоплення території Подільського району Києва, та з метою безперебійного забезпечення потреб Київського регіону готівкою, вимагаємо ретельно визначати потреби в отриманні підкріплення готівкою та вивезення надлишків", - йдеться у повідомленні НБУ.

Раніше, центральний апарат просив комерційні банки врахувати ситуацію, що може виникнути через імовірну повінь.

Нагадаємо, навесні через паводок очікується підтоплення Дарницького, Дніпровського, Деснянського та Подільського районів Києва.

У тих місцях, де очікується підтоплення, КМДА попередить населення про можливу небезпеку. Готуються плани з евакуації населення, а також карти місць, де існує висока вірогідність паводку.

Читайте також:

Чутки про повінь спровокували ажіотажний попит на гуму

МНС попереджає про паводки у Рівненській і Житомирській областях 

У кількох областях через повінь ускладнено рух на дорогах

ВідеоКиєву загрожує підтоплення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: