Штрафів за борги за комуналку не буде, а пенсії проіндексують. Міністерка соцполітики дала роз'яснення пенсіонерам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виплати по одній тисячі пенсіонерам відбудуться в квітні.

Українських пенсіонерів закликають сидіти вдома й не створювати черги в банках, Пенсійному фонді, управліннях соцзахисту та інших установах. За невчасну сплату комунальних послуг пені та штафів нараховувати не будуть, різні соціальні допомоги та призначення, якщо сплинув термін, перепризначать автоматично. Й для цього не потрібно кудись іти. Усі ці заходи - задля недопущення поширення нового коронавірусу в Україні.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказала міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

"Соціальні виплати, соціальні допомоги, пенсії - все буде виплачуватися вчасно, нараховуватися і в повному обсязі. І для цього не потрібно нікому нікуди бігти. У нас є певні соціальні допомоги, які перепризначаються на певні періоди. Ми забезпечили таке рішення, що всі ці допомоги будуть призначатися автоматично. Звертаюся до людей - не приходьте в органи соціального захисту, не йдіть у Пенсійний фонд. Усе буде виплачено і все ми в повному обсязі забезпечимо", - зазначила Лазебна.

Вона запевнила, що коштів на ці виплати в держбюджеті вистачить.

"Ми сьогодні переглядаємо державний бюджет, сьогодні формуємо стабілізаційний фонд, сьогодні відмовилися від капітальних видатків, видатків розвитку. Ми все сьогодні спрямовуємо на те, щоб соціальні гарантії були забезпечені", - сказала міністерка.

Також запевнила, що гроші в банкоматах будуть "однозначно. Гроші всі будуть перераховуватися".

За борги за комунальні послуги субсидії не скасовуватимуть.

"Приходить 20-те число. Це дата, до якої треба сплатити за житлово-комунальні послуги. І пенсіонери - найбільш дисципліновані платники. Якщо в них виникне заборгованість, у них ніхто не забере субсидію. Це вже прийняте рішення. І якщо виникне така заборгованість, не буде ні пені, ні штрафних санкцій. Тому я дуже прошу людей заспокоїтися і прошу їх не ходити й убезпечити себе", - розповіла Лазебна.

Міністр соцполітики просить українців не поспішати сплачувати за комунальні послуги.

Міністр соцполітики просить українців не поспішати сплачувати за комунальні послуги. «Якщо виникне заборгованість, ніхто не забере в них субсидію. Це рішення вже ухвалено. Бігти платити, стояти у чергах, не треба», - закликала міністр соціальної політики України Марина Лазебна в ефірі програми «Право на владу».

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 19 березня 2020 р.

У квітні окремі пенсіонери отримають одноразові виплати по 1 тис. грн.

"Стосовно пенсій. Від 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по одній тисячі гривень тим пенсіонерам, у кого пенсія не досягає п'яти тисяч гривень. Крім таких пенсіонерів, у нас є ще особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, особи з інвалідністю з дитинства, соціальні пенсіонери. Ми також їх додаємо в цю категорію і вони також отримають по тисячі гривень", - сказала міністерка.

Вона додала, що "від 1 травня ми також проіндексуємо всі пенсії. Тому що наше головне завдання - людей, яким ми сьогодні радимо ізолюватися, берегтися, сидіти вдома, зробити матеріально забезпеченими. У нас є соціальні працівники, в Україні 40 тисяч, вони мобілізовані, інструктовані, вони сьогодні збирають заявки на ліки, на продуктові набори, вони готові допомагати оплачувати житлово-комунальні послуги. Тому ми цю систему контролюємо", - запевнила Лазебна.

Міністерка також додала, що одна з торгівельних мереж планує роздати одиноким та малозабезпеченим пенсіонерам продуктові набори.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу - 1 тисячу гривень.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу - 1 тисячу гривень. За рішенням уряду, пенсіонери, які мають пенсію менше, ніж 5 тис грн, отримають одноразову доплату – 1 тис грн. Таку доплату також отримають діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери, інваліди дитинства. Про це в ефірі програми «Право на владу» заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 19 березня 2020 р.

Плейлист 573 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Плейлист 117 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції