Шустов і Хортиця разом

Шустов і Хортиця об'єднали дистрибуторські мережі.

Продукція Одеського коньячного заводу (ОКЗ) (ТМ Шустов) і лікеро-горілчаного заводу Хортиця (ТМ Хортиця) відтепер реалізовуватиметься через сумісну дистрибуторську мережу.

Рішення про це було ухвалене на засіданні акціонерів ОКЗ наприкінці серпня. Нагадаємо, що в липні поточного року відбулося злиття ОКЗ з ЛВЗ Хортиця в один холдинг.

Тоді керівництво компаній пояснило цей крок дуже просто: в умовах жорсткої конкуренції на алкогольному ринку гравцям потрібно об'єднуватися для утримання своїх позицій. Як повідомили у прес-службі ОКЗ, для структуризації логістики й дистрибуції новоствореного холдингу торгові представництва ОКЗ поетапно впроваджуватимуться в загальну дистрибуторську мережу.

Компанії і раніше мали досвід співпраці: у жовтні минулого року ексклюзивний дистрибутор ЛВЗ Хортиця - торговий будинок Мегаполіс - і ОКЗ оголосили про об'єднання портфелю брендів.

ТОВ Торговий будинок Мегаполіс засновано в 1995. Сьогодні мережа ТД Мегаполіс охоплює всю територію України (22 представництва, 48 відділів продажів), а також Росію (Москва, Єкатеринбург, Самара, Краснодар, Ростов-на-Дону, Нижній Новгород, Санкт-Петербург, Перм, Ставрополь), Казахстан (Алма-Ата) і Польщу (Варшава).

Портфель брендів: ТМ Хортиця, ТМ Шустов, ТМ Blagoff, ТМ Мед, ТМ Oreanda. Оборот компанії в 2006 р. склав 2,34 млрд. грн.

Шустов
ТМ Шустов належить ОКЗ
Одеський коньячний завод був заснований в 1863 р. Підприємство перетворене в ЗАТ в грудні 2002 р. ОКЗ належить торгова марка Шустов.

В даний час завод випускає 23 види ординарних і марочних коньяків. Частка ОКЗ на ринку коньяку, за даними компанії МEМRB, складає 26%.Ликеро-горілчаний завод Хортиця функціонує з 2003 р., в даний час його потужності складають 1,5 млн. далів на місяць. За даними компанії, ТМ Хортиця займає 29% вітчизняного ринку горілки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: