Швидкісні потяги в Україні

Україна закупить 22 швидкісні потяги "Pendolino" вартістю близько 70 млн. доларів кожний.

Міністерство транспорту і зв’язку до кінця літа має намір підписати з французькою фірмою "Alstom" контракт на придбання 22 швидкісних потягів "Pendolino" вартістю близько 70 млн. доларів кожний.

Про це повідомив міністр транспорту Микола Рудьковський під час зустрічі в Брюсселі з главою українського підрозділу Європейського інвестиційного банку Костянтином Сінадіно. Сума контракту, за попередніми оцінками, складе 1,5 млрд. доларів.

За інформацією "Укрзалізниці", придбання швидкісних потягів передбачено затвердженою Кабміном ще у 2005 році "Концепцією упровадження швидкісного руху пасажирських потягів на 2005-2015 р."

"Уже відпрацьоване техніко-економічне обґрунтування основних заходів для упровадження швидкісного руху. Зокрема, максимальний поділ пасажирського і вантажного руху, модернізація інфраструктури для використання потягів типу "Pendolino". Ця модель дає можливість збільшити швидкість на кривих на 30% у порівнянні з класичними потягами. У результаті відстань між великими обласними центрами України можна буде подолати не більш, ніж за 4,5 години", - повідомили в прес-службі залізничної адміністрації.

Серед інших важливих проектів були названі реконструкція семи стратегічних аеропортів і створення сучасного автобану на шляху проходження через Україну міжнародної автомагістралі Схід - Захід.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: