Сім країн Європи збільшили закупівлю російського газу

Найбільшим клієнтом "Газпрому" є Німеччина.

Протягом 2016 року сім країн Європи збільшили обсяги закупівлі газу в російського "Газпрому". Найбільший обсяг постачань припадає на Німеччину – 49,8 млрд кубометрів (плюс 10%). Це рекордний показник за всі роки співпраці.

Такі дані оприлюднив "Газпром", передає "Інтерфакс-Україна".

Торік найбільше імпортували російський газ країни Північно-Західної та Центральної Європи. Експорт "Газпрому" до Великобританії склав 17,8 млрд кубометрів газу (зростання на 59,9%), до Франції - 11,5 млрд кубометрів (на 18,1%), до Польщі - 11,1 млрд кубометрів (на 24,2%), до Австрії - 6,1 млрд кубометрів (на 37,9%), до Нідерландів - 4,2 млрд кубометрів (на 77,1%), до Данії - 1,7 млрд кубометрів (на 156,2%).

"Ключові європейські країни, багато з яких є потенційними імпортерами обсягів "Північного потоку-2", демонструють істотне зростання попиту на російський газ. Сформована тенденція підтверджує зацікавленість споживачів в реалізації проекту і говорить про зростання його актуальності", - переконують у "Газпромі".

Повні дані щодо експорту до всіх країн у 2016 році "Газпром" має опублікувати в середині лютого.

Нагадаємо, Україна вже понад рік не купує газ напряму в Росії, а здійснює постачання з країн Європи (в тому числі реверсно російський газ). Також Україна відмовляється купувати газ у Росії протягом усієї зими 2017 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: