"Сім'я" Януковича використовувала Курченка в якості фальшивого олігарха – політолог

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Сім'я" Януковича використовувала Курченка в якості фальшивого олігарха – політолог

Курченко вкрав кошти вкладників свого банку / Фото: rus.postimees.ee

Курченко відкачував живі гроші з підприємств та кидав розорені компанії.  

"Сім'я" екс-президента Віктора Януковича використовувала Сергія Курченка в якості фальшивого олігарха та "вітрини" для свого тіньового бізнесу. Таку думку програмі "Гроші" висловив політолог Вадим Карасьов.

"Українська "Сім'я" екс-президента – тактика політична, бізнесова фамілія - довго шукала таку людину. Моніторила таких юних вундеркіндів, молодих і нібито дуже талановитих. Для того аби потім усе на них переписати. І використовувала Курченка в якості фальшивого олігарха і реального гаманця, як таку "вітрину" для свого тіньового бізнесу, щоб ховатися за його спиною", - зазначив Карасьов.

Використовуючи свої зв'язки, Курченко заробляв на всьому, частіше просто відкачував живі гроші з підприємств та кидав розорені компанії. Він скуповував медіахолдинги, компанії та футбольні клуби, але все ж залишався найтаємнішим олігархом країни. Головний фінансист у родинному бізнесі Януковичів навіть отримав прізвисько "золотий хлопчик".

Купивши "Брокбізнесбанк", Курченко дістався і до депозитів українців. Він міцно стояв на ногах і продовжував відмивати гроші, допоки його найголовніший козир - "Сім'я" екс-президента - не розпався. Після того як Янукович втік з України, усе його оточення розбіглося по світу, прихопивши з собою все награбоване. Курченко ж став справжнім рекордсменом. Він просто вкрав усі кошти вкладників свого банку - 3 мільярди гривень.

Тепер розорений банк має нулі на рахунках і більш ніж 275 тисяч обкрадених вкладників.

Українців заспокоюють, що кошти начебто повернуть.

Журналісти програми "Гроші" з'ясували, що банк все-таки був застрахований, тож виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів начебто вже почала виплачувати вкладникам вкрадені гроші.

"По 200 тисяч в гривні. Якщо вклад був в іноземній валюті, то виплата проводитиметься все одно в гривні. За курсом на 3 березня, це дата, коли сюди зайшла тимчасова адміністрація", - розповіла заступник директора департаменту корпоративного бізнесу Олена Боброва.

"Сім’я" Януковича довго шукала молодого вундеркінда і знайшла Курченка - політолог

"Сім’я" Януковича довго шукала молодого вундеркінда і знайшла Курченка - політолог

Вже навіть призначили відповідального - це Курінний Олександр Вікторович.

Однак потрапити до нього на прийом виявляється нереально, на зустріч з потерпілими у відповідального за виплати просто немає часу.

"Він приймає лише дві години. Зараз ми прийшли, сказали, що часу у нього немає", - повідомила вкладник банку Марина.

Працівниця банку по секрету розповіла журналістам, що виплачувати кошти планується лише до червня: "Виплачувати будемо тільки до якогось там червня. Хто не встиг, то все".

Та поки вкладники "Брокбізнесбанку" запасаються терпінням, а власник банку переховується у Росії, батько хворого хлопця, чиї кошти застрягли на рахунку банку, може втратити єдиного сина.

"Якщо коштів не буде, я не знаю що буде. Я втрачу дитину просто і все", - говорить Шуба Михайло Михайлович.

Батько хворого сина, життя якого висить на волосині, благає допомоги усіх небайдужих.

"Шановний Сергію Віталійовичу Курченко, я звертаюсь особисто до вас. Це батько онкохворої дитини, в якого заблоковані гроші на ваших рахунках. Прошу їх звільнити або повернути. Або взяти на себе лікування, якщо у вас є совість. Не знаю, як звертатися, щоб вас не образити, але ви повинні розуміти мене", - заявив Михайло Михайлович.

Нагадаємо, що відкрито одразу сім кримінальних справ щодо тіньового бізнесу Курченка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація