Сімейний бюджет на 2011-й: плюси і мінуси

Українцям доведеться вчасно платити за квартиру, купляти економні лампочки, берегти свою землю та житло.

Плюси і мінуси фінансового нового року можемо підрахувати просто зараз. З усього видно - економити цьогоріч буде непросто. Отже, сімейний бюджет на 2011-й.

Насамперед - плата за квартиру. Краще встигати до 20-го, бо вже з 1 січня повернулася пеня за несплату. Одна сота відсотка за кожен прострочений день.

При цьому киянам з 1-го лютого квартплату піднімають удвічі. Хоча особливо ретельним обіцяють знижки.

Далі - перевірте стан своїх банківських кредитів. Житловий кодекс, що можуть ухвалити ще до середини року, дозволить виселяти боржників з квартир навіть з малими дітьми. .

Втім - у тих, хто зараз діток чекає, з фінансами полегшає. Ще до кінця січня парламент планує підняти виплати на першу дитину - до 25-ти тисяч гривень, на другу - до 50-ти, на третю і більше - до 100-та тисяч.

Але працювати батькам доведеться довше, а відпустки стануть коротшими - на державних підприємствах. Новий трудовий кодекс хочуть ухвалити вже у першому кварталі року.

Ну і поспішіть оформити документи на свою землю. Продаж її можуть дозволити вже з квітня. І якщо прийдуть багаті іноземні компанії - ваші сотки будуть просто золотими.

І ще. Відкладіть гроші на лампочки. Європа і Росія вже заборонили тепле світло від лампочок розжарювання. І купувати тепер доведеться економніші, але в десятки разів дорожчі - газові.

Читайте також:

Уряд: пеня стимулюватиме українців вчасно сплачувати за комуналку

Попов: ми змушені підняти тарифи

Газ подорожчає: тарифи для українців можуть підняти на 50%

ВідеоПлюси і мінуси нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: