Скандальна "Лівела" обікрала бюджет на мільярди і ліквідувалася: винних немає

АМКУ закрив справу проти "Лівели", яка ввозила нафтопродукти в Україну без сплати податку. Винних у справі виявлено так і не було, а компанія самоліквідувалася.

Антимонопольний комітет України закрив справу проти імпортера нафтопродуктів компанії "Лівела" у зв'язку з її ліквідацією.

Про це розповів перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

"Імпортом нафтопродуктів ДП "Лівела" займалося з серпня по листопад 2010 року. У грудні 2010 року підприємство "Лівела" було Державною податковою службою знято з податкового обліку", - сказав він.

За його словами, ДПС на початку 2011 року провела позапланову перевірку діяльності компанії, за результатами якої порушень податкового законодавства не виявлено, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

"Запити, які надсилалися Комітетом в рамках розгляду справи, поверталися як неотримані компанією. Як було з'ясовано в ході розгляду справи, компанія перебувала в процесі ліквідації та за інформацією державного реєстратора "Лівелу" було ліквідовано 9 березня 2011 року", - зазначив Кузьмін.

Відповідно до статті 49 Закону України "Про захист економічної конкуренції", розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції підлягає закриттю без прийняття рішення по суті, якщо відповідач - юридична особа - ліквідована.

"У зв'язку з цим в липні 2011 року АМКУ було прийнято рішення про закриття провадження у справі за ознаками порушення ТОВ "Лівела" конкурентного законодавства", - додав представник АМКУ.

Нагадаємо, митниця з середини серпня 2010 року розпочала оформлення партій світлих нафтопродуктів, що ввозяться "Лівелою", без справляння акцизного збору та ПДВ.

Раніше Антимонопольний комітет заявив, що через ввезення нафтопродуктів без сплати акцизів і ПДВ компанією "Лівела" державний бюджет в 2010 році втратив близько 3 мільярдів гривень.

Читайте також:

В Україні можуть з'явитися нові "лівели"

Суд дозволив українській компанії імпортувати нафтопродукти без сплати мита і акцизу

В Україні монополізується ринок нафтопродуктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: