Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальне "Трейд Коммодіті" засвітилося у тендері на пальне для поліції на 380 млн грн

Відомство відхилило пропозицію підприємства.

Тендерний комітет Національної поліції України відхилив пропозицію підприємства "Газтрейд", яке змагалося за постачання пального на суму 380 млн грн. Компанія надала підроблений документ, а участь у процедурі закупівлі брала та сама особа, що раніше представляла скандальне ТОВ "Трейд Коммодіті".

Про це повідомляє Національна поліція України.

ВідеоЧиновників Міноборони упіймали на схемі з закупівлі палива

Члени тендерного комітету з‘ясували, що з метою перемоги у тендері представники "Газтрейду" оприлюднили в електронній системі закупівель "Prozorro" фальшиві документи. Це була підроблена копія договору щодо можливості користування автозаправною станцією іншого суб‘єкта господарювання.

У підсумку "Газтрейд" не тільки залишилося без контракту на постачання пального, а ще й стало фігурантом кримінальної справи. 6 листопада слідчі поліції Києва відкрили кримінальне провадження відносно службових осіб підприємства за оприлюднення підробленого договору в електронній системі закупівель "Prozorro".

У поліції зазначили, що "Газтрейд" представляла та сама особа, що брала участь у попередньому тендері від імені ТОВ "Трейд Коммодіті" у жовтні. Але тендерний комітет Нацполіції тоді відхилив і пропозицію скандального підприємства.

Нагадаємо, 11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн держбюджету під час закупівель палива для Міноборони за ст. ч.5 ст.191 КК. Їм загрожує від 8 до 12 років ув'язнення.

Ігоря Павловського заарештовано на два місяці.

12 жовтня НАБУ повідомило про підозру ще двом чиновникам Міноборони у розтраті державних коштів при закупівлі палива.  

Компанія "Трейд Коммодіті" фігурує у злочинній схемі щодо закупівлі палива: НАБУ і САП підозрюють офіційного власника і директора компанії Вадима Майко і неформального керівника Володимира Гарькавого. За даними ЗМІ, підозрювані у причетності до розкрадання посадовці ТОВ "Трейд Коммодіті" (Кам'янське) втекли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції