Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний Кононенко замість безкоштовної спортшколи для дітей збудував дорогий тенісний клуб - ЗМІ

Директором клубу виявився син заступника глави "БПП".

Заступник глави фракції "БПП" Ігор Кононеко використав землю, виділену для дитячої юнацької спортивної школи, для своєї власної вигоди.

На земельній ділянці на вулиці Міській, 9, у Києві, Кононенко побудував дорогий тенісний фітнес-клуб "Міжнародна тенісна академія".

Про це йдеться у розслідуванні "Родинна гра Кононенків" програми "Схеми".

Корт, директором якого, до слова, виявився син Ігоря Кононенка Віталій, розташований на території, яку Київрада у грудні 2014 року надала в оренду на 25 років.

Орендарем став завод "Ленінська кузня", засновниками якого є інвестиційні фонди Петра Порошенка й Ігоря Кононенка.

Відповідно до рішення, "кузня" мала реконструювати піонерський табір "Юнга" на дитячу юнацьку спортивну школу "Міжнародна тенісна академія".

Однак, 2015-го року "академія" розпочала роботу, утім не як юнацька спортшкола.

Як повідомили у заступника міністра молоді і спорту Івана Гоцула, "Міжнародна тенісна академія" не належить до дитячо-юнацької спортивної школи".

У той час, як, відповідно до закону України "Про фізичну культуру і спорт" за тренування в дитячих юнацьких спортшколах плата не передбачається, у спортклубі Кононенка за дитяче тренування доведеться викласти 3690 гривень за десять годин занять тенісом.

За словами юриста Богдана Боровика, приватний тенісний клуб порушує умови договору оренди землі з Київрадою.

Однак, ні секретар Київради Володимир Прокопів, ні сам Кононенко ніяких порушень не вбачають.

"Коли замість спортивної школи побудували тенісну академію, то це те саме, тільки вищого спрямування", – пояснив Прокопів.

Сам же Кононенко назвав вимогу безкоштовних занять для дітей – "совком".

"Там юридичної підміни ніякої нема. Перша позиція. Друга позиція - дійсно, є положення, ще совкове, Радянського союзу, щодо статусу ДЮСШ. Таке ж положення є щодо статусу шкіл. Виконати його, ні одне, ні друге, ні третє майже неможливо. Більш того, прошу підтримати цей проект. Бо це діти, це спорт і це молодість", - прокоментував журналістам заступник глави фракції "БПП". 

Нагадаємо, що раніше видання ЛІГА.net розповсюдило інформацію, що нібито пов'язана з президентом Intraco Management Ltd займається торговими операціями з продуктами, а також паливом виробництва Московського НПЗ, що належить "Газпрому". Також йшлося про причетність до фірми й Ігоря Кононенка. Утім, Кононенко заявив, що не має причетності до скандальної офшорної компанії Intraco Management Ltd. Про це політик повідомив у своєму Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції