Скандальний настоятель Лаври продає будинок з італійськими меблями й мармуровою підлогою - журналіст

Маєток церковника розташований під Києвом.

Настоятель Києво-Печерської Лаври Павло (Лебідь), ймовірно, вирішив продати свій маєток під Києвом. Про це повідомив у Facebook журналіст "Схем" Михайло Ткач, посилаючись на повідомлення про продаж нерухомості на відповідному сайті.

"Точної адреси в оголошенні немає, але на фото будинок один в один з тим, який я вперше знайшов і зняв в далекому 2012-му", - написав він.

Ціна маєтку загальною площею 580 квадратних метрів, зазначена на сайті, 34 190 000 грн або $ 1 300 000. Вказується, що будинок повністю облаштований італійськими та англійськими меблями. Мармурові підлоги з підігрівом, ділянка - з дизайнерським ландшафтним дизайном й екзотичними деревами. Також на території маєтку є гостьовий будинок й будинок для охорони.

Ткач зауважує, що в оголошенні написано с. Проців, хоча насправді - Вороньків.

Як відомо, у квітні Лебідь святкував свій день народження, на який запросив колишніх соратників Віктора Януковича. Тоді ж на знімальну групу ТСН накинилися агресивні "козаки", щоб перешкодити зніманню шикарного святкування церковника.

Подробиці святкування ювілею скандального намісника Лаври

Вже другий день до його резиденції приїжджають гості на розкішних авто і другий день на знімальну групу ТСН нападають невідомі. Погрожують та підіймають руки. І все для того, аби заборонити зйомки у громадському місці на території Лаври. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: