Складено рейтинг цін на транспорт в туристичних центрах світу

Найменше за поїздку в громадському транспорті доведеться заплатити в столиці Венесуели, найбільше - в Копенгагені, Осло та Венеції.

Складено рейтинг туристичних міст за ціною поїздки на громадському транспорті. Рейтинг опубліковано порталом Price of Travel у вівторок, 16 листопада. Його співробітники порівняли ціни на громадський транспорт в 80 найпопулярніших у світі туристичних містах.

Найменше за поїздку в громадському транспорті доведеться заплатити в столиці Венесуели Каракасі. Поїздка в метро або на автобусі коштує там 0,12 - 0,28 долара.

На другому місці в рейтингу опинився Каїр з 0,17 долара за поїздку в метро. Замикає трійку лідерів Делі, де квиток в метро коштує від 0,18 до 0,66 долара.

У Москві, згідно з рейтингом, вартість поїздки у метрополітені становить 0,84 долара. За

Найвищими ціни на громадський транспорт виявилися в Копенгагені, Осло та Венеції. Так, поїздка на річковому трамваї у Венеції обійдеться туристу в 8,9 долара.

У рейтингу використовувалися ціни середини листопада 2010 року та зазначена саме та вартість, яку заплатив би за проїзд на громадському транспорті турист.

Price of Travel відзначає, що, незважаючи на перше місце в рейтингу, Каракас в цілому є дуже дорогим для туристів містом.

Читайте також:

Чорнобиль увійшов у топ-10 найбільш моторошних місць для туристів

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

10 місць на планеті, де їдять туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: