Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Складність з продажем квартири та повернення держдопомоги. Розенко прокоментував міфи про субсидії

Віце-прем'єр-міністр заспокоїв українців, що повернути субсидії можна лише через суд.

Повернення будь-яких субсидій можливе лише у судовому порядку.

Інших варіантів повернення субсидій бути не може, оскільки це - безповоротна державна допомога.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі каналу "112 Україна".

"Ніяких повернень субсидій апріорі не може бути. Будь-які повернення субсидій можуть відбуватися тільки в судовому порядку. Якщо це, умовно кажучи, вина конкретної людини, сім'ї. Якщо, наприклад, людина неправильно подає свої відомості - таке може бути. Але, якщо ви все чесно і правильно заповнили, ніяких повернень субсидій не може бути. Субсидія – це безповоротна державна допомога, яка надається людині", - пояснив Розенко.

"Ще один із міфів, які розповсюджують, в тому числі наші політичні опоненти, що нібито людина не зможе продати квартиру, поки не відшкодує субсидії, або що діти повинні будуть повертати субсидії, які отримували батьки. Це все міфи, це все неправда", - заспокоїв українців політик.

Він наголосив, що держава надає субсидії не для того, щоб потім щось забрати, а щоб зараз допомогти людям пережити цю непросту ситуацію з підвищенням тарифів.

Нагадаємо, раніше директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко попередив, що  Україні потрібно понад 70 мільярдів гривень для того, щоб оплатити субсидії цього року.

За словами Музиченка, розпочати новий рік без боргів Україна зможе лише в тому разі, якщо в найближчі два місяці обсяг фінансування субсидій буде збільшено ще на 10 млрд грн. Водночас, за приблизними оцінками Мінсоцполітики, реальне зростання доходів населення цього року становило 35%, тому кількість одержувачів субсидій має зменшитися приблизно на 10%, до 5-5,5 млн сімей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції