Слабка економіка Росії скоро змусить Путіна миритися із США і ЄС – експерт

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Слабка економіка Росії скоро змусить Путіна миритися із США і ЄС – експерт

Слабка економіка Росії скоро змусить Путіна миритися із США і ЄС / Фото: Reuters

Росії необхідні інвестиції Заходу, тому вона скоро шукатиме порозуміння з ЄС і США.

Вторгнення армії Росії в Україну співпало з моментом, коли російська економіка стала дуже залежною від великих інвестицій в промисловість. І саме це скоро змусить Володимира Путіна миритися з ЄС і США.

Про це на сторінках The Financial Times пише виконавчий директор компанії Trusted Sources Крістофер Гренвілл. Він зауважив, що Росії доведеться добиватися росту своєї економіки за рахунок інвестицій, а не споживання, як зараз.

"За умов дефіциту і тоді, коли ринок праці надзвичайно малий, спроби збільшити роздрібний попит спричинять лише ріст імпорту і інфляції. Для повернення до стійкого зростання потрібні інтенсивні вкладення в підвищення продуктивності праці", - пише експерт.

Аби такі інвестиції надходили, потрібно покращити бізнес-клімат, захистивши компанії від корумпованих чиновників і правоохоронців. А також зберегти стабільність в макроекономічних показниках і в політиці.

На думку Гренвілла, Москва спробує переорієнтуватися на Азію, зокрема на Китай. Але це не замінить їй нормальний доступ до ринку кредитів і капіталу.

"Путін розуміє, що Росія залежна від зовнішніх джерел довгострокового фінансування. Напевне, скоро ми побачимо спроби порозумітися з США і особливо з Європою", - пише експерт.

Нагадаємо, що у Великобританії впевнені, що заворушення на Сході України спланувала РФ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація