Словацький екс-міністр розповів, хто йому платив за консультування українських міністрів

Консультант запевнив, що із українського бюджету грошей він не отримував

Співголова Групи стратегічних радників із підтримки реформ в Україні Іван Міклош розповів, хто здійснював оплату його роботи в Україні.

Як заявив Міклош в ефірі ток-шоу "Право на владу", заробітну плату за його роботу радником Міністра фінансів та очільника МЕРТ платили міжнародні фінансові інституції.

"Я не отримував жодної гривні із українського державного бюджету і я не буду отримувати жодної гривні із українського бюджету", - запевнив європейський консультант.

Зокрема, гроші за свою роботу в Україні Міклош отримував від Європейського банку.

При цьому, Міклош повідомив, що новий уряд Гройсмана попросив у нього допомоги, втім зарплати за виконану роботу консультанту досі не заплатили. Тож наразі знову ведуться переговори із міжнародними фінансовими організаціями щодо нарахування зарплати Міклошу.

ВідеоМіклош запевнив, що не отримував зарплати з українського бюджету

Нагадаємо, у лютому колишній міністр фінансів та віце-прем'єр-міністр Іван Міклош отримав посаду в українському Мінфіні. Міклош був призначений радником міністра з питань податкової системи, децентралізації і загальної реорганізації державних фінансів, повідомляє прес-служба відомства. Іван Міклош був міністром приватизації в Словаччині в 1991-1992 роках, віце-прем'єром - міністром економіки Словаччини в 1998-2002 роках, міністром фінансів в 2002-2006 і 2010-2012 роках, а також депутатом Народної Ради Словаччини в 2006-2010 роках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: