Соболєв першим похизувався заповненою електронною декларацією

Депутат зазначив, що ця програма лише тестується розробниками.  

Народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв оприлюднив у Facebook свою електрону декларацію, зазначивши, що він першим із посадовців заповнив документ через Інтернет.

"Ми вранці ухвалили закон про перехід до такого декларування майна і доходів. І я одразу перевірив його на собі, скориставшись системою електронного декларування, яку для України розробила ООН", - розповів він.

Депутат зазначив, що ця програма лише тестується розробниками, тому при заповненні були збої й запитання, "на які ще немає відповідей".

"Наприклад, я не знайшов в розробленій формі, куди вписати 80,5 тисяч гривень, які я отримав минулого року на здійснення депутатських повноважень. Так само вартість за останньою оцінкою нашою з Марічкою квартири є оцінкою БТІ, яка точно є неправдивою", - зауважив Соболєв.

Однак, додав він, ідея декларувати майно і доходи родини через Інтернет є поза сумнівом позитивною.

Як обіцяв, вдень першим з посадовців заповнив декларацію через Інтернет. Ми вранці ухвалили закон про перехід до такого ...

Posted by Єгор Соболєв on Tuesday, March 15, 2016

Як відомо, ця система передбачає декларування всіх активів чиновників, у тому числі цінностей і готівкових коштів. Оцінювання активів має стати ґрунтом для визначення можливого незаконного збагачення і початком процесу перевірок.

ВідеоВерховна Рада ухвалила законопроект про електронне декларування

Сьогодні, 15 березня, народні депутати  під час засідання Верховної Ради підтримали законопроект про електронне декларування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: