Солдати внутрішніх військ прибули на "Укртатнафту"

До прохідної ЗАО ”Укртатнафта” (Кременчук, Полтавська обл.) прибуло 20 солдатів внутрішніх військ України.

Як повідомив командир військової частини внутрішніх військ 3059 Олександр Хоменко, солдати забезпечуватимуть громадський порядок біля заводоуправління підприємства.

"Ми змінимо на посту міліціонерів патрульно-постової служби, які стоять тут вже з ранку," - сказав Хоменко.

Нагадаємо, сьогодні вранці невідомі заблокували вхід заводоуправління ЗАТ "Укртатнафта".

НПЗ
Сьогодні вранці невідомі заблокували вхід заводоуправління ЗАТ "Укртатнафта"
Сумський апеляційний суд 29 серпня 2007 р. своєю ухвалою поновив Павла Овчаренка на посаді голови Правління ЗАТ "Укртатнафта", звільненого з посади у вересні 2004 року. 19 жовтня Овчаренко приступив до роботи. До нього головою Правління був Сергій Глушко.

Нагадаємо, сьогодні перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров заявив, що не сумнівається, що ситуація на Кременчуцькому нафтопереробному заводі стабілізується. Він відзначив, що в даній ситуації було кинуто виклик не тільки Татарській Республіці, але й усій Росії. За його словами, зараз ситуація на підприємстві відновлена, і Мінпаливенерго веде переговори з Татарстаном.

Міністерство палива і енергетики України закликає найбільших акціонерів ЗАО "Укртатнафта" інтенсифікувати діалог з метою нормалізації ситуації на підприємстві.

Прес-секретар Мінпаливенерго Костянтин Бородін підкреслив, що Мінпаливенерго, як орган державної влади, може керуватися тільки офіційними документами. Запити направлені Павлу Овчаренку і Сергію Глушкову, які оспорюють посаду голови Правління ЗАТ "Укртатнафта". Після юридичної експертизи одержаних документів міністерство викладе свою офіційну позицію щодо легітимності поновлення Овчаренка в статусі керівника підприємства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: