Сомалі змістила Ірак з вершини рейтингу терористичних країн

У рейтингу країн з найвищою загрозою тероризму Сомалі посіла перше місце, в якій, в результаті терористичних атак, загинув найбільший відсоток людей.

Сомалі очолила рейтинг країн з найвищою загрозою тероризму, змістивши з першого місця Ірак.

Базовим критерієм оцінки для експертів британської консалтингової компанії Maplecroft став відсоток населення, який загинув у результаті терористичних атак в період з червня 2009 по червень 2010 року.

За цей час у Сомалі сталося більш ніж п'ятсот терактів, в яких загинули понад 1,4 тисячі осіб та майже 3,5 тисячі отримали поранення.

Експерти пов'язують погіршення ситуації з безпекою в Сомалі з активізацією діяльності в цій країні міжнародної терористичної організації Аль-Каїда.

На другому місці рейтингу опинився Пакистан. Лідер минулих років - Ірак - опустився на третю сходинку. Афганістан з другої позиції перемістився на четверту.

Нагадаємо, в 2009 році американський журнал Forbes визнав найнебезпечнішими країнами в світі Сомалі, Афганістан та Ірак.

Додамо, за останніми даними, кількість взятих у заручники сомалійськими піратами моряків становить 519 осіб. В руках діючих в районі Аденської затоки піратів перебувають щонайменше 29 морських судів і одна баржа. Пірати використовують захоплені раніше судна для нападу на нові.

Читайте також:

Сомалійські пірати після річного полону звільнили британську пару

Великобританія не дозволила викупити своїх громадян з піратського полону

Число захоплених сомалійськими піратами моряків перевищило 500

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: