Сорос дасть Україні мільйони доларів

Мільярдер вирішив допомогти країнам Східної Європи, які постраждали від кризи, надавши 100 млн. доларів.

Відомий мільярдер та філантроп Джордж Сорос надасть допомогу на 100 млн. дол. країнам Східної Європи, у тому числі Україні.

Кошти призначені для зменшення наслідків економічної кризи і надаватимуться неурядовим організаціям, які допомагатимуть найбіднішим верствам населення.

За словами мільярдера, кошти, переважно, будуть спрямовані в Україну, країни Балтії, Балкан, частково Центральної Азії та Кавказу.

“Цей регіон зазнав спаду не через свої помилки, оскільки криза в основному розпочалася на заході, однак сталося так, що найбільше вона вразила Центральну та Східну Європу”, - заявив Сорос.

Він також закликав Європейський Союз надавати більшу допомогу країнам регіону і не обмежуватися лише країнами-членами ЄС, але й підтримувати сусідів, зокрема, таких як Україна.

Нагадаємо, на початку квітня Джордж Сорос заявив, що економіка України знаходиться у дуже скрутному становищі, і не можна виключати можливість того, що незабаром відбудеться її дефолт.

Після цієї заяви уряд України повідомив, що будь-які заяви про можливий дефолт України не мають під собою ніяких підстав.

Читайте також:

З початку року в Україні надрукували 24 мільярди гривень

Місія МВФ пообіцяла повернутися в Україну наступного тижня

Російські колектори візьмуться за боржників-українців

Сорос поквапився "ховати" Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: