Сорос: нинішня фінансова криза гірша за Велику депресію

Джордж Сорос порівняв наслідки фінансової кризи з розпадом СРСР.

Фінансова криза, яка "фактично сильніша за Велику депресію", порівнянна за наслідками з розпадом Радянського Союзу, вважає відомий американський фінансист Джордж Сорос.

На його думку, банкротство інвестиційного банку Lehman Brothers у вересні минулого року стало поворотною крапкою у функціонуванні ринкової системи, яка після цього практично розпалася.

"Ми стали свідками колапсу фінансової системи. Зараз навіть не видно "дна" цієї кризи", - сказав Сорос, що виступав в Колумбійському університеті в Нью-Йорку.

Коментар Сороса був витриманий в тому ж песимістичному дусі, що і виступ на цій же конференції екс-глави Федеральної резервної системи США Пола Волкера, який зараз консультує адміністрацію Барака Обами.

Волкер сказав, що промислове виробництво в світі падає швидшими темпами, ніж в Сполучених Штатах, які самі знаходяться в серйозній напрузі, повідомляє Reuters.

"Я не пам'ятаю такого часу, можливо, включаючи часи Великої депресії, коли все падало так швидко і так рівномірно по всьому світу", - заявив радник Обами.

Читайте також:

НАТО обіцяє "стимулювати" українську владу

Імпортні товари подорожчають на 13%

Шість країн ЄС перевищили граничний рівень дефіциту бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: