Сорос розпродав усі свої запаси золота та срібла

Джордж Сорос продав усе своє золото та срібло. Світові економісти переконані, що це свідчить про майбутнє здешевлення дорогоцінних металів.

Відомий фінансист Джордж Сорос продав увесь свій запас золота і срібла. Експерти бачать в цьому кроці великого фінансиста знак того, що світовий попит на золото і срібло в найближчі тижні слабшатиме.

Інвестиційний фонд Soros Fund Management, що належить Соросу, реалізував в минулому місяці практично усе золото, що було на його рахунках, і срібло.

В останні 2 дні на світових ринках сталося значне падіння цін на золото і срібло з рекордного рівня, досягнутого в квітні.

Аналізуючи дії фонду Сороса, який є на сьогодні одним з найбільших світових хедж-фондів, фахівці роблять висновок, що, мабуть, світовий попит на золото і срібло в найближчі тижні слабшатиме. Згідно з наявними даними, фонд Сороса скуповував золото і срібло в цілях захисту капіталу в умовах загрози дефляції в американській і світовій економіці. Проте зараз фінансист прогнозує посилення темпів росту інфляції, повідомляють ділові кола.

Вперше за всю історію торгів на фондових ринках ціна золота перевищила 1500 дол. за унцію. Таке стрімке подорожчання зумовлене послабленням курсу долара.

Золото встановило черговий ціновий рекорд

Нагадаємо, що 21 квітня ціна золота на фондових торгах у Нью-Йорку вперше в історії перевищила 1500 доларів за тройську унцію.

Стрімке подорожчання золота зумовлене послабленням курсу долара відносно інших валют, борговими проблемами держав і високими інфляційними ризиками - інвестори вважають за краще вкладати свої капітали в дорогоцінні метали.

Читайте також:

Фінансисти порадили інвестувати у золото: воно дорожчатиме і надалі

Золото встановило черговий ціновий рекорд

Нацбанк накопичив рекордні золотовалютні резерви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: