Сорос вважає, що криза закінчилася

Американський фінансист вважає, що світова економіка досягла дна і упевнений в позитивній динаміці виходу з кризи.

Відомий американський фінансист Джордж Сорос заявив, що криза добігає кінця.

"Я думаю, що вони (стимул-реакції) зіграли свою роль, економіка дійсно досягла дна, і в поточному кварталі ми побачимо позитивну динаміку - в основному завдяки стимулюючим заходам", - заявив Сорос.

У другому кварталі ВВП США скоротився всього на 1%, в першому - на 6,4%, що стало найістотнішим падінням з 1982 року. Фінансова криза стала найгіршою з часів Великої депресії. Програма уряду передбачає вливання грошей в економіку через викуп різних активів на загальну суму 1,7 трлн доларів.

Раніше нобелівський лауреат Пол Кругман заявив, що гірший період глобальної економічної кризи закінчений, але на відновлення знадобиться ще щонайменше два роки. В середині липня економіст Нуріель Рубіні, що передбачив світову фінансову кризу, заявив про її завершення до кінця року.

Екс-председатель Федеральної резервної системи США Алан Грінспен, що провів на своїй посаді майже 19 років, вважає, що економіка США може показати зростання на 2,5% вже в поточному кварталі.

"Я оптимістичний в короткостроковій перспективі. Але є багато спірних моментів", - уточнив Грінспен. На його думку, на ринку нерухомості спостерігається тимчасова стабілізація і ще одна хвиля зниження цін, а, як наслідок, і проблем в економіці, не виключена.

Читайте також:

Тимошенко: українська економіка знову зростає

Українські металурги майже здолали кризу

Американським банкам загрожує друга хвиля кризи

Криза зруйнувала особисте життя майже третини американців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: