СП: бюджет-2009 - найгірший бюджет тисячоріччя

Секретаріат президента вважає бюджет на цей рік найгіршим бюджетом другого тисячоріччя, який розхитує українську економіку.

Секретаріат президента вважає державний бюджет на 2009 рік найгіршим бюджетом другого тисячоріччя.

Про це повідомив перший заступник глави Секретаріату Олександр Шлапак.

"Що стосується бюджету 2009 року, представник президента підкреслив, що в історію українських фінансів він увійде "як найгірший бюджет другого тисячоріччя", - сказано в повідомленні.

Шлапак підкреслив, що держбюджет-2009 серйозно розхитує українську економіку, а невизначена ситуація з держбюджетом-2010 приведе до того, що з 1 січня 2010 року уряд не буде мати ніяких законних підстав для яких-небудь виплат за будь-якими статтями видатків.

Він також підкреслив, що законодавство України не передбачає ситуації, коли бюджет не поданий у Верховну раду.

Також Шлапак зазначив, що не бачив бюджету, який би настільки різко відрізнявся від прийнятого проекту і який би вручну управлявся Кабінетом міністрів.

На його думку, держбюджет-2009 - це бюджет "постійних обманів".

"Стільки обіцянок давалося цього року всім українським громадянам, починаючи від шахтарів, продовжуючи аграріями, закінчуючи бібліотекарями, листоношами й космонавтами, - не порахувати, однак на 90% ці обіцянки виконані не були", - сказав Шлапак.

Шлапак зазначив, що, за прогнозами Секретаріату, дохідна частина загального фонду бюджету-2009 не буде виконана на суму близько 36 млрд гривень.

Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко очікує до кінця 2009 року збільшення державного боргу до 300 млрд гривень.

Нагадаємо, що Верховна рада не розглядатиме проект бюджету на 2010 рік до кінця поточної сесії, тобто до лютого 2010 року.

За словами першого віце-спікера Олександра Лавриновича, у Раді склалася "безпрецедентна ситуація, коли уряд заявляє, що проект бюджету в парламент подавати не буде".

Читайте також:

Рада виділила 608 млн грн на боротьбу з епідемією грипу

Рада відмовилась приймати бюджет-2010 у найближчі півтора місяці

Тимошенко відкрила секрет, чому не виконується держбюджет

Ющенко спрогнозував держборг України у 300 млрд доларів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: