СП: українським банкам вже стало краще. Черга за населенням

На думку чиновників із Секретаріату президента, головна проблема банків сьогодні - недовіра людей, яка погано впливає на курс гривні.

В банківській системі України з'явилися ознаки стабілізації.

Про це заявив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

За його словами, позитивні тенденції у банківській сфері зумовлені тим, що досягнуто позитивне сальдо рахунку поточних операцій. Крім того, сьогодні, на думку Шлапака, можна побачити позитивні результати по фінрахунку та рахунку фіноперацій.

Єдиним чинником, що вплинув на ситуацію в банківській сфері у січні-лютому цього року, на переконання Шлапака, стала поведінка населення, яке забрало з банків та конвертувало в іноземну валюту більше 3 мільярдів доларів.

Заступник голови СП впевнений, що ця остання негативна тенденція буде подолана, і в Україні не залишиться причин "для збудження валютного курсу".

Нагадаємо, за інформацією керівника Асоціації українських банків Олександра Сугоняка, зараз на руках в українців знаходиться від 40 до 60 мільярдів доларів. На переконання банкіра, якщо люди віднесуть ці гроші в банки, Україна не потребуватиме другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду.

У свою чергу, представники Нацбанку заявляють, що в найближчий час може бути скасовано заборону на дострокове зняття банківських депозитів.

Читайте також:

В українців "на руках" 60 мільярдів доларів

Восени Україну накриє хвиля банкрутств

НБУ: обмеження на зняття депозитів скоро скасують

Стельмах: долар за два-три місяці сильно впаде

ВідеоУкраїнським банкам стало краще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: