Спікер парламенту повідомив, чи зростуть наступного року зарплати вихователів дитсадків

Спікер парламенту повідомив, чи зростуть наступного року зарплати вихователів дитсадків

Фото: УНІАН

На думку Разумкова, медицина і освіта є головними галузями країни, які потрібно підтримувати.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що наступного року буде із заробітними платами вихователів дитячих садків.

Про це він розповів в ефірі Сніданку з 1+1.

На запитання: "Коли збільшать зарплати вихователям дитсадків?" спікер парламенту відповів: "На жаль, ми не можемо сьогодні цього зробити. Якби ми могли ухвалити рішення в бюджеті і виділити кошти. На жаль, ми виходимо з тих умов, що є сьогодні. Ми повернули лише частину коштів, які були забрані з освіти. Особисто моя позиція — ми повинні підтримувати дві головні галузі, не кажу зараз про армію і безпеку, це медицину і освіту".

Дмитро Разумков додав, що вчителі отримують зростання зарплат від 1 січня 2021 року на 20%, у грудні ще на 9%. "Якщо йдеться про освітян, то між першим і другим читаннями відбулося зменшення на чотири мільярди. Частину ми змогли повернути - повернули 790 млн. Гроші на шкільні автобуси, підтримка дітей з окупованих територій — запровадження курсів, аби вступати до українських вишів", - сказав очільник українського парламенту.

Варто зазначити, що 15 грудня Рада ухвалила бюджет на наступний рік. "За" відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів. Згідно з ним, зарплати освітян у 2021 році зростуть на 26%, медикам підвищать на 30%. 

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Повʼязані теми:

Наступна публікація