Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спочатку реформи – потім гроші. МВФ назвав терміни можливого надання чергового кредиту

Україна повинна виконати вимоги фонду для отримання фінансування.

До кінця весни 2018 року може відбутися перегляд програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду для України. Київ отримає черговий транш кредиту лише за умови успішного втілення реформ протягом найближчих місяця-двох.

Про це в інтерв'ю "Новому времени" сказав глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Досі деякі параметри не виконані — прийняття закону про незалежний антикорупційний суд, реформа енергетичного сектору і забезпечення фіскальної політики, яка була б спрямована на досягнення цілей програми. Якщо українська влада зможе домогтися швидкого прогресу у вирішенні цих питань, то четвертий перегляд програми буде закінчений до травня", — зазначив Люнгман.

МВФ бачить бажання української влади рухатися вперед і завершити черговий перегляд програми, але це складний процес.

Нагадаємо, серед вимог МВФ до України для отримання чергового траншу – пенсійна реформа та закон про приватизацію. Обидва почали вже діяти. Серед невиконаних завдань – створення антикорупційного суду та перегляд ціни на газ для населення.

ВідеоПід тиском МВФ Верховна Рада ухвалила закон про антикорупційний суд

Закон про Вищий антикорупційний суд, створення якого блокували кілька років, ухвалили у першому читанні. Вдалося це під тиском міжнародних партнерів, зокрема МВФ, який відмовився виділяти черговий транш без боротьби України з корупцією.

Під тиском МВФ Верховна Рада ухвалила закон про антикорупційний суд

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції