Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спочатку репарації від агресора: Криклій запевнив, що українці не будуть сплачувати за відновлення окупованого Донбасу

Наразі уряд має наміри відновлювати лише підконтрольну частину регіону.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій запевнив, що відновлення окупованої частини Донбасу не ляже на гаманці українців. 

Про це він заявив в ефірі токшоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Українці не будуть сплачувати за неконтрольовану територію, звісно ні. Це апріорі неможливо. Хай спочатку повертає території країна-агресор, виплачує репарації, а тоді ми будемо думати, як будемо вкладати і відновлювати територію", – сказав міністр.

За словами Криклія, уряд має наміри відновлювати лише підконтрольну частину регіону. Для цього у Кабміні планують залучити інвесторів. Міністр стверджує, що вже є великі компанії, які готові вкладати у тому числі в інфраструктурні проєкти. 

"А поки що наша задача – забезпечувати зв'язок з громадянами, які вірять в успіх України. Ми облаштовуємо контрольно-пропускні пункти, ми маємо створювати більше сервісу, і це питання стосується не тільки сходу України, а й анексованого Криму", – сказав Криклій.

Нагадаємо, Офіс президента України оцінює потребу у фінансуванні відновлення підконтрольних Україні територій Донбасу в 372 мільйони євро. Це мінімальні розрахунки на відновлення пошкодженої внаслідок збройної агресії РФ на Донбасі транспортної інфраструктури, промислових, житлових і адміністративних приміщеннь. 

Відео Шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань відновлення Донбасу

Шоумен, у минулому гравець КВН, а нині - тренер одного з гумористичних телевізійних шоу - Сергій Сивохо, від сьогодні - радник секретаря РНБО Олексія Данілова, який теж колись був президентом клубу КВН. Призначенням  Сивохо сам похизувався на сторінці у Facebook, й виставив світлину нового посвідчення.  

Шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань відновлення Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції