Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сподіваюся, це в гривнях: Омелян розповів про мільярдні розкрадання чиновників міністерства

За інформацією Омеляна, у НАБУ є близько п'яти кримінальних розслідувань про зловживання в рамках інфраструктури України.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що в НАБУ є приблизно п’ять кримінальних розслідувань, які стосуються топ-чиновників міністерства.

Про це він повідомив на брифінгу, передає Еспресо.

За його словами, розслідування стосуються зловживань в рамках інфраструктури України.

"За моєю інформацією, в НАБУ є близько п'яти кримінальних розслідувань про зловживання в рамках інфраструктури України. Це стосується топ-чиновників і мільярдних розкрадань. Сподіваюся, це в гривнях, а не в доларах. Багато з них були ініційовані саме з нашої подачі і на базі наших матеріалів, тому що ми співпрацюємо з НАБУ з моменту їхнього створення", - розповів Омелян.

Міністр інфраструктури також заявив, що готовий до співпраці з НАБУ в розслідуванні щодо нього за підозрою в незаконному збагаченні.

ВідеоАнтикорупційне бюро підозрює міністра інфраструктури в незаконному збагаченні

"Сподіваюся, що ми також зможемо спільно з НАБУ, завершивши цю справу, сказати, що всі підозри або які-небудь припущення зняті. У нас є дискусія щодо мого перебування в будинку, який я орендую, починаючи з 2017 року. Я абсолютно відкритий для співпраці, готовий передати всі матеріали і не бачу ніяких перешкод коментувати будь-які події, які відбувались в моєму житті", - сказав Омелян.

Нагадаємо, Антикорупційне бюро підозрює міністра інфраструктури в незаконному збагаченні через будинок у селищі Іванків. Садибу вартістю 7 мільйонів гривень Володимир Омелян за 15 тисяч гривень винаймає у двоюрідної племінниці своєї дружини, однак детективи вважають, що ані племінниця, ані її сім'я не мали достатніх статків, аби придбати цю споруду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції