Сполучені Штати та Китай домовилися не вводити нові мита

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери країни відновили торгівельні перемовини.

Президент США Дональд Трамп та лідер КНР Сі Цзіньпін на полях саміту G20 в Осаці домовилися відновити торгові переговори між країнами та не вводити нові мита.

Про це повідомляє Xinhua.

Під час двосторонньої зустрічі лідери досягли згоди про відновлення торгово-економічних консультацій. Своєю чергою Трамп запевнив, що Вашингтон не вводитиме нові мита стосовно китайського експорту.

Зазначається, що сторони домовилися обговорити "конкретні питання".

Торгово-економічні делегації двох країн "обговорять конкретні питання". Повноформатна зустріч Сі Цзіньпіна і Трампа на полях саміту тривала загалом близько 80 хвилин.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищують від 10% до 25% мита на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів. Своєю чергою Китай пообіцяв теж відповісти на підвищення тарифів. Потім Трамп  заявив, що планує ввести мита на товари з Китаю додатково ще на 300 мільярдів доларів. Президент США Дональд Трамп обіцяє "зробити дуже боляче" Китаю, якщо Пекін та Вашингтон все ж не укладуть торгової угоди. 

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Залиште свій коментар

Вибір редакції