Справа розвалюється. Суд перекреслив єдиний доказ щодо корупції в Міноборони під час закупівлі пального

Справа розвалюється. Суд перекреслив єдиний доказ щодо корупції в Міноборони під час закупівлі пального

Ідеться про можливе розкрадання 149 мільйнів гривень.

Суд перекреслив єдиний доказ НАБУ у справі про корупцію у Міноборони під час закупівлі пального.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Сьогодні адміністративний апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, що визнав акт перевірки державної аудиторської служби Міністерства оборони недійсними. Це означає що антикорупційне розслідування про розкрадання коштів через закупівлю палива в Міноборони розвалюється.

"Апеляційні скарги Національного антикорупційного бюро України та Державної аудиторської служби України залишити без задоволення, а рішення окружного адміністративного суду від 14 березня 2015 року - без змін", - сказав суддя

"По-суті зруйновано єдиний доказ, на якому ґрунтувалося кримінальне провадження НАБУ щодо так званого розкрадання палива, розкрадання грошей під час купівлі палива Міністерством оборони у комерційної структури, - говорить адвокат Віталій Касько.

Нагадаємо, два роки тому НАБУ повідомили про розкриття злочинної схеми в Міністерстві оборони із закупівлі палива для відомства. Нарахували аж 149 мільйонів гривень збитків і затримували на короткий час заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель Міноборони Володимира Гулєвича.

Відео Суд спростував єдиний доказ НАБУ у справі про корупцію у Міноборони при закупівлі пального

Суд перекреслив єдиний доказ НАБУ у справі про корупцію у Міноборони при закупівлі пального. Сьогодні адміністративний апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, що визнав акт перевірки державної аудиторської служби міністерства оборони - недійсними. Це означає що антикорупційне розслідування про розкрадання коштів через закупівлю палива в Міноборони  розвалюється. 

Суд спростував єдиний доказ НАБУ у справі про корупцію у Міноборони при закупівлі пального

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів