Справу проти Овчаренка закрили

Прокуратура Кременчука закрила справу щодо незаконного одержання печатки керівником ”Укртатнафти” Павлом Овчаренком.

Прокуратура Кременчука закрила кримінальну справу щодо незаконного одержання печатки поновленим судом на посаді голови правління ”Укртатнафти” Павлом Овчаренком.

Про це сьогодні журналістам повідомив юрист підприємства Олександр Санжара.

Павло Овчаренко
УНІАН
Поновлений голова правління "Укртатнафти" Павло Овчаренко
”Є постанова прокурора Кременчука, якою порушену кримінальну справу скасовано. Справа була порушена щодо факту незаконного отримання Павлом Овчаренком печатки і штампів ”Укртатнафти”. При порушенні справи було допущено ряд грубих порушень процесуального кодексу. В рамках цієї справи до нас на підприємство вчора вночі прибув слідчий у супроводі 50 чоловік, хоча вони мали право прибути на завод тільки до 22.00. Зараз цю справу, що порушена незаконно, закрито”, - сказав юрист підприємства.

Проте, за його словами, правоохоронними органами проводиться слідство у кримінальній справі, порушеній щодо масових безпорядків, які мали місце на підприємстві 19 жовтня.

Як повідомляв iPlus, конфліктна ситуація на підприємстві пов`язана з призначенням керівника підприємства.

Сумський апеляційний суд 29 серпня своєю ухвалою поновив Павла Овчаренка на посаді голови правління ЗАТ "Укртатнафта". 19 жовтня Овчаренко приступив до роботи.

Судовий процес про поновлення Овчаренка на посаді було почато в жовтні 2004 року. 9 листопада 2004 р. Автозаводським районним судом Кременчука було винесено ухвалу про поновлення Овчаренка на посаді. У лютому 2005 року це рішення підтвердив Апеляційний суд Полтавської області.

Надалі "Укртатнафта" неодноразово оскаржувала рішення судів, і зрештою справа потрапила до Верховного суду, який відповідно до закону передав справу Сумському апеляційному суду.

Павло Овчаренко був звільнений з посади голови правління ”Укртатнафти” у вересні 2004 року.

24 жовтня екс-голова правління "Укртатнафти" Сергій Глушко звернувся до міліції із заявою, в якій просив сприяти у виконанні повноважень голови правління. Він спробував пройти в будівлю заводоуправління, але охорона його не пускала, оскільки у нього немає пропуску, а вхід на територію підприємства без пропуску заборонено. Пізніше невідомі заблокували вхід до заводоуправління "Укртатнафти".

ДОВІДКА. ЗАТ "Укртатнафта" створене в 1994 році відповідно до указів президентів України і Татарстану на базі Кременчуцького НПЗ. Проектна потужність підприємства становить 18,6 млн. тонн переробки нафти на рік.

61,346% акцій "Укртатнафти" належить державі і передано до статутного фонду НАК "Нафтогаз України", 28% - Міністерству майна і земельних ресурсів Татарстану (у жовтні 2006 року передані в довірче управління ВАТ ”Татнафта”), 8,6% - компанії "Татнафта" (Татарстан), 1,2% акцій володіє ТОВ "Корсан", афільоване з групою "Приват".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: