США допоможуть Україні утилізувати паливо

Міноборони США допоможе Україні утилізувати тверде ракетне паливо.

Міністерство оборони США має намір відновити допомогу Україні в зберіганні й утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі в Дніпропетровській області із січня 2008 року.

Павлоград
Ракетне паливо утилізуватимуть у місті Павлограді Дніпропетровської області. (Фото: pavlograd.dp.ua)
Про це сказано в повідомленні Національного космічного агентства України.

Американська сторона вирішила надавати допомогу українській стороні протягом 2008-2012 років у проведенні робіт з обслуговування й безпечного зберігання твердого палива двигунів ракет.

"Ухвалене рішення з метою забезпечення безпеки зберігання твердого палива двигунів ракет СС-24", - сказано в повідомленні. 

Раніше, 22 вересня 2004 року, Кабінет міністрів України затвердив нову редакцію державної програми з утилізації ракетного палива на Павлоградському хімзаводі, що передбачає будівництво повномасштабного комплексу з утилізації палива на Павлоградському хімічному заводі в 2008 році.

У червні 2003 року Міністерство оборони США зупинило реалізацію на Павлоградському хімзаводі проекту з утилізації палива, вилученого з міжконтинентальних балістичних ракет СС-24.

У листопаді 2002 хімзавод разом з корпорацією Washington Group International установив дослідну установку з утилізації ракетного палива.

Павлоградський хімзавод - держпідприємство, яке спеціалізується на виробництві промислових вибухових речовин, побутової полімерної хімії (фарби, клеї).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: