США готові інвестувати в українську енергетику

Держсекретар США Клінтон заявила, що її країна буде сприяти "енергозбереженню" України, а також диверсифікації джерел постачання ядерного палива.

Сполучені штати Америки готові інвестувати в енергетику України. Про це після другого засідання україно-американської міжнародної комісії завила держсекретар США Гілларі Клінтон.

"Дуже важливий сектор для співробітництва наших країн - це енергетичний сектор. Він має бути побудований на прозорості ринкових цін та ефективності, що може покласти край резонансним кризам, які виникають в Україні на її енергетичному ринку. Це дасть більший контроль Україні і дасть можливість створити міжнародний і прозорий енергетичний ринок. Наші 2 президенти це обговорювали під час двосторонньої зустрічі, і ми знаємо, що інвестиції в енергетичний сектор є найкращим способом, у який США та інші країні можуть допомогти Україні. Ми готові допомогти Україні в цьому секторі, а також у секторі ядерних ресурсів", - сказала Клінтон.

При цьому міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко додав, що у ході переговорів було домовлено про те, що США будуть сприяти "енергозбереженню" України, а також диверсифікації джерел постачання ядерного палива.

Як відомо, Гілларі Клінтон прибула в ніч на 2 липня з візитом до України. Вона має обговорити з президентом Віктором Януковичем та іншими офіційними особами розвиток двосторонніх відносин.

На порядку денному також українська ініціатива щодо відмови від запасів високозбагаченого урану. Кілька місяців тому Віктор Янукович оприлюднив цю ідею на міжнародному саміті з питань ядерної безпеки.

Також відомо, що у Києві держсекретар США зустрінеться з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і з керівниками ЗМІ, представниками громадянського суспільства, а також виступить у Київському політехнічному університеті.

Читайте також:

"Енергоатом" спростував інформацію про отримання кредиту від росіян

Росія віддасть Україні половину заводу з виробництва ядерного палива

Тимошенко звинуватила уряд у здачі всієї української енергетики Росії

ВідеоСША готові інвестувати в українську енергетику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: