США і Росію чекають наступного року скорочення

Близько мільйона американців втратять роботу в 2009 році. У Росії роботу можуть втратити чверть мільйона людей.

Кожна четверта компанія в США має намір наступного року скоротити персонал. Близько мільйона американців втратять роботу в 2009 році, прогнозує Challenger, Gray & Christmas, одна із найстарших компаній, які досліджують ринок праці. Цього року 39% компаній в США вже провели або оголосили скорочення кадрів у зв'язку з економічною кризою.

Майже кожна п'ята компанія готова заморозити заробітну платню в наступному році, а загальне пониження заробітної плати по країні становило в листопаді 5%. За даними прогнозу, 61% компаній в США заявили, що мають намір переглянути бюджет у бік оптимізації витрат. Це в три рази більше, ніж місяцем раніше. За даними Мінпраці, у грудні допомогу з безробіття отримували 4,7 мільйона людей від працездатного населення.

Вибраний президент США Барак Обама під час виборчої кампанії обіцяв створити близько трьох мільйонів нових робочих місць.

У Росії, в свою чергу, зі січня по березень 2009 року можуть бути звільнені близько 250 тисяч людей. Такий висновок зробив "Роструд", підрахувавши всіх, хто знаходиться на різних формах гнучкої зайнятості: неповному робочому дні або тижні, у відпустці за свій рахунок. Найбільше звільнень в Росії побоюватися варто економістам, юристам та управлінцям.

В Україні очікуються теж великий ріст безробіття - Федерація роботодавців України, наприклад вважає, що у лютому-березні 2009 року кількість безробітних українців зросте у чотири рази і сягне 3-3,5 мільйона людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: