США оштрафували Toyota на 16 мільйонів доларів

Мінтранс США оштрафували Toyota через те, що компанія поставила під загрозу безпеку мільйонів американських автомобілістів.

Міністерство транспорту США оштрафувало компанію Toyota на суму 16,37 мільйонів доларів.

За словами глави Міністерства Рея Ла Худа, компанія, знаючи про проблеми з педаллю акселератора в ряді моделей своїх автомобілів, своєчасно не повідомила про них владі США. Відомство має докази того, що в Toyota знали про несправність ще у вересні 2009 року, але не відкликали автомобілі до січня 2010-го. За американськими законами автовиробник зобов'язаний повідомити владу про виявлені дефекти протягом п'яти днів після їх виявлення.

Ла Худ заявив, що таким чином компанія не зробила своєчасних дій для захисту мільйонів американських автомобілістів. У США загальна кількість відкликаних через проблеми з акселератором автомобілів становить 2,3 мільйона.

Тепер протягом двох тижнів Toyota має або визнати обгрунтованість претензій влади США, або оскаржити штраф.

У загальному через різні несправності Toyota відкликала близько 8 мільйонів автомобілів по всьому світу. У США в автомобілів виробництва Toyota також були виявлені несправності в гальмівній системі і системі рульового керуванння.

Читайте також:

На автошоу в Нью-Йорку обрали "Найкращий автомобіль року"

Названо десятку найкращих автомобілів світу

Porsche визнали найбільш надійним автомобілем року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: