США отримали доступ до банківських даних європейців

З 1 серпня почала діяти угода SWIFT, яка відкриває американським експертам з боротьби з тероризмом доступ до банківських даних європейців.

1 серпня набула чинності так звана угода SWIFT, яка відкриває США доступ до банківських даних європейських клієнтів в рамках боротьби з тероризмом.

Угода дозволить американським експертам з боротьби з тероризмом аналізувати грошові перекази на основі даних про ім'я, адресу, отримувача переказу, а також переведеної суми.

Угода діятиме протягом 5 років.

Відомо, що дані будуть надаватися лише в тому випадку, якщо європеєць відправляє гроші за межі Євросоюзу. Крім того, для отримання інформації про банківський переказ американській стороні знадобиться обґрунтувати необхідність цього.

Нагадаємо, що Європарламент схвалив угоду SWIFT лише з другої спроби. У лютому депутати відхилили документ, мотивуючи це тим, що він не забезпечує належного захисту приватності громадян. Але, попри певні сумніви і обмовки, на багатьох вплинули аргументи США, що дані SWIFT дозволяють отримати цінну розвідувальну інформацію для запобігання терактам.

Через систему SWIFT щодня проводяться мільйони банківських трансакцій між фінансовими інститутами по всьому світу. У базах міститься інформація 8000 банків з 200 країн світу.

Читайте також:

Шахраї винайшли ідеальний спосіб крадіжки грошей з кредиток

Десять офшорів нададуть дані про ухилення від податків

Найбільший банк Швейцарії "подарував" своїх клієнтів податковій

Джордж Сорос: політика Німеччини загрожує цілісності Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: