США почали кримінальне розслідування через відмивання російських грошей в Danske Bank

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ідеться про суму в понад 230 мільярдів доларів.

Міністерство юстиції США розпочало кримінальне розслідування масштабного скандалу з відмивання грошей у Danske Bank. Це найбільший у Данії банк, через естонське відділення якого було відмито 233 мільярди доларів з Росії та інших країн колишнього Радянського Союзу.

Про це пише The Wall Street Journal.

Департамент юстиції вимагає від Danske Bank інформації стосовно його естонського відділення, сказано в повідомленні банку. Danske Bank заявив, що підозрює, що працівники цього відділення активно допомагали тисячам клієнтів обійти законодавство та відмити гроші.

Нагадаємо, у липні прокуратура Естонії розпочала кримінальне провадження через можливе масове "відмивання" коштів за участю естонського відділення Danske Bank. За даними ЗМІ, у період від 2007 до 2015 року через відділення було проведено транзакцій переважно з Росії та країн СНД на суму близько 200 мільярдів євро, більшість з яких були підозрілими.

Генеральний директор Danske Bank Томас Борген подав у відставку після оприлюднення результатів розслідування скандалу із підозрілими транзакціями в естонському відділенні банку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції