Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США виділять для України ще 250 мільйонів доларів

Із зазначеної суми 50 млн доларів спрямують винятково на поставки летальної зброї.

Підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив виділення для України 250 мільйонів доларів допомоги.

Про це повідомляє Посольство України в США на сторінці у Facebook.

Проект закону “Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік” пропонує виділити для безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі 250 млн доларів, 50 мільйонів з яких будуть спрямовані для надання летальної зброї оборонного характеру.

"Документом передбачено, що зазначені кошти мають бути спрямовані також на реалізацію таких програм, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, логістичне забезпечення, розвідувальна підтримка збройних та безпекових сил нашої держави", - йдеться в повідомленні.

#НовинаПосольства Підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Середа, 15 травня 2019 р.

Нагадаємо, Державний департамент США планує виділити більше півмільйона доларів на вільний інтернет в Україні. Його мета – розвинути і підтримати свободу слова в країні. У Штатах також виділять 661 мільйон доларів на боротьбу з пропагандою Кремля на території Європи і Азії.

ВідеоПосольство США в Україні закликає РФ надати термінову медичну допомогу Балуху

Бранця Кремля помістили в штрафний ізолятор в’язниці в Тверській області, утримують його там на воді та хлібі й не пускають до нього українського консула. Про це Балух кілька днів тому сам написав у листі. У липні 2018 року окупаційна влада Криму засудила Балуха до 5 років колонії і вважає його російським громадянином.  

Посольство США в Україні закликає РФ надати термінову медичну допомогу Балуху

Залиште свій коментар

Вибір редакції