Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США виділять Україні 4 млн доларів на захист військових складів

Київ і Вашингтон підписали Меморандум про надання допомоги у сфері зберігання боєприпасів.

Сполучені Штати виділять Україні щонайменше 4 млн доларів на покращення захищеності військових складів.

Про це повідомляє посольство України у США.

Меморандум про надання Вашингтоном допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів підписали т. в.о. директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Руслан Німчинський та помічник Держсекретаря США з військово-політичних питань Кларк Купер у присутності посла України в США Валерія Чалого.

Це відбулося під час засідання Українсько-Американської Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

"Цей захід, який проводиться двічі на рік, почергово у Києві та Вашингтоні, є важливим двостороннім форумом для обговорення взаємодії між державами у сфері міжнародної безпеки, запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставки, контролю технологій, чинної санкційної політики у контексті протидії російській агресії", – йдеться у повідомленні.

У Вашингтоні відбулося засідання Українсько-Американської Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вівторок, 25 червня 2019 р.

Раніше Палата представників Конгресу США підтримала законопроекти про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік. У цих документах передбачено майже 700 млн доларів для підтримки України. 

ВідеоЧерез півроку після вибуху військових складів в Ічні місцеві жителі відновлюють хати самотужки

Нових будинків держава купила аж 17, а потерпілих загалом – 12 тисяч. У Кабміні стверджують, що готові фінансувати ремонти в повному обсязі, і покладають провину на місцевих чиновників. Ті, своєю чергою, бідкаються на відсутність законних механізмів, як витрачати бюджетні кошти.

Через півроку після вибуху військових складів в Ічні місцеві жителі відновлюють хати самотужки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції