Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США ввели санкції проти української авіакомпанії, літаки якої могли перевозити вагнерівців до Сирії

Компанія потрапила під санції через співпрацю з Іраном.

Уряд Сполучених Штатів Америки запровадив санкції проти української авіакомпанії "Дарт".

Про це повідомляється  на сайті Федерального реєстру США.

Компанія потрапила до санкційного списку через "надання допомоги, спонсорування або надання фінансової, матеріальної, технологічної підтримки або фінансових чи інших послуг на підтримку" іранського перевізника Caspian Air.

Санкції проти компанії "Дарт" почнуть діяти від 7 червня.

Нагадаємо, українська авіакомпанія "Дарт" фігурує у розслідуванні агентства Reuters. Журналісти з'ясували, що ця компанія, а також ще одна українська авіакомпанія "Хорс", передали щонайменше 40 літаків в Іран, Ірак та Сирію.

Деякі з цих літаків опинилися у розпорядженні сирійської авіакомпанії Cham Wings, що перебуває під санкціями США. Цими літаками Cham Wings перевозила з Росії до Сирії найманців з російської приватної військової компанії Вагнера, а також зброю та  спорядження.

Очільник міністерства інфраструктури Володимир Омелян доручив Державіаслужбі перевірити факти, викладенні Reuters. Якщо за підсумками перевірки інформація підтвердиться, Міністерство інфраструктури буде рекомендувати Уряду і РНБО внести зазначені компанії і їхніх власників у санкційний список. Їхні сертифікати буде анульовано.

ВідеоТСН стало відомо, що у США готують санкції проти українських чиновників

Про це ТСН стало відомо з трьох незалежних джерел, обізнаних з процесом. Чого чекає Вашингтон від України, наскільки серйозно готовий стимулювати наші реформи, дізнавалися у аналітиків, політиків і дипломатів кореспонденти ТСН.  

ТСН стало відомо, що у США готують санкції проти українських чиновників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції