Стала відома дата перемовин між Україною, Росією та ЄС щодо нового газового договору

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч відбудеться 19 вересня.

Представники України, Росії та ЄС проведуть перемовини щодо умов нового договору на транзит російського газу українською територією 19 вересня.

Про це заявив віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович.

"Радий повідомити, що я прийму наступний раунд тристоронніх газових перемовин 19 вересня. Я переконаний, що прогрес надішле сильний позитивний сигнал як ринку, так і споживачам перед зимовим сезоном", - написав він у своєму Twitter.

Раніше цю дати називали у агентстві Bloomberg, а також журналіст "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк.

Як повідомлялося, новопризначений український уряд формує свою позицію на тристоронніх переговорах між Україною, Росією та ЄС щодо укладання нового контракту про транзит російського газу до Європи. Про це 30 серпня повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія хоче укласти короткострокову угоду з Україною щодо транзиту газу до Європи по закінченню 10-річної угоди. Таким чином у Москві сподіваються виграти час для завершення будівництва газових магістралей, в обхід української ГТС. Позиція РФ суттєво відрізняється від бажань Києва, оскільки Україна хоче довгострокової, 10-річної угоди. Чинний договір завершується 31 грудня 2019 року.

Відео Марош Шефчович обговорить у Москві транзит російського газу через Україну після 2019 року

З тамтешніми урядовцями говоритиме про транзит російського газу через Україну після 2019 року. Москва неодноразово погрожувала відмовитися від послуг України після побудови "Північного потоку-2", й не хотіла подовжувати договір, який завершується вже наприкінці цього року.  

Марош Шефчович обговорить у Москві транзит російського газу через Україну після 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції