Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома сума активів Ахметова, яку заморозив суд у Нідерландах

Судова справа стосується боргу за "Укртелеком".

Суд у столиці Нідерландів Амстердамі заморозив активи українського мільярдера Ріната Ахметова на 764,6 млн євро. Це відбулося в рамках арешту майна на 820 млн євро, рішення про що ухвалив раніше окружний суд Нікосії (Кіпр).

Рішення про це суд в Амстердамі ухвалив 5 січня, передає "Інтерфакс".

Зокрема, Амстердамський суд тимчасово заморозив акції зареєстрованих у Нідерландах найбільшої в Україні сталеливарної компанії Metinvest та найбільшого приватного енергетичного і вугільного виробника DTEK. Ці компанії належать бізнес-групі Systems Capital Management (SCM) Ахметова. Про це пише Reuters.

У прес-службі SCM зазначили, що йдеться про формальне виконання на території Нідерландів визначення кіпрського суду щодо замороження активів Ахметова.

"У нас немає інформації про будь-які нові позови до компаній групи SCM, крім позову на Кіпрі", - уточнили в компанії.

Нагадаємо, окружний суд Нікосії ще 27 грудня ухвалив рішення про замороження активів бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому". Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід Банку" Денису Горбуненку. Raga продала "Укртелеком" Ахметову 2013 року за 860 млн доларів, але бізнесмен нібито вніс тільки 100 млн доларів авансу і припинив платежі.  

Компанія "СКМ" подала апеляцію на рішення окружного суду Нікосії щодо заморожування активів її власника Ахметова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції