Стали відомі сенсаційні подробиці голосування за нового керівника "Борисполя"

Стали відомі сенсаційні подробиці голосування за нового керівника "Борисполя"

Призначати керівника "Борисполя" будуть уже після урядового звіту у Верховній Раді

Голоси іноземних експертів, яких запросили в конкурсну комісію, урядовці банально проігнорували.

Скандал із призначенням нового керівника держпідприємства "Аеропорт Бориспіль" набуває нових обертів. Іноземні експерти, яких запросили до номінаційної комісії, стверджують, що їхніми голосами знехтували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме тому головним претендентом на посаду раптово став найбільш одіозний кандидат Юрій Солончук. По роботі котрого в аеропортах Одеси, Сімферополя та Києва залишилося багато питань у контрольно-ревізійної комісії.

Як тепер відомо, засідання комітету відбувалося пізно ввечері. Головуючий Джорж Логуш не був присутній. Тимчасовим керівником призначили міністра Айвараса Абромавичуса, який і завізував Солончука, кандидатуру якого категорично не підтримали запрошені іноземці.

Експерти кажуть, що їхні голоси навіть ніхто не рахував. Як було пояснено, ці голоси є дорадчими, а обирати мають право лише урядовці.

Міністри свій вибір коментувати не хочуть. Натомість ним уже зацікавилися депутати з антикорупційного комітету. У парламенті кажуть, що іноземних фахівців у цьому випадку використали як прикриття для старих корупційних схем. І така імітація відкритості конкурсу лише завдасть шкоди міжнародній репутації України.

Нардепи радять іншим кандидатам на посаду керівника "Борисполя" не опускати рук і оскаржувати результати вибору комісії в суді. Мовляв, підстав для скасування офіційної рекомендації більше, ніж достатньо.

У кулуарах Верховної Ради вважають, що в найближчі кілька днів Солончука не призначать. Спочатку у парламенті має відзвітувати уряд, а вже за результатами довіри чи недовіри до Кабміну посадовці прийматимуть рішення про керівника "Борисполя".

Як уже повідомлялося, у директори "Борисполя" рветься ставленик Януковича, який приймав "зелених чоловічків" у Криму.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація