Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі умови отримання Україною 600 млн євро від ЄС

Україні слід прийняти п'ять законопроектів.

Другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу у розмірі 600 млн євро Україна отримає вже в першому кварталі цього року, якщо прийме п'ять ключових законопроектів.

Про це пише прес-служба Кабінету міністрів.

Так, необхідно прийняти урядові законопроекти: "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу"; "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу".

Також потребує ухвалення урядовий законопроект, який посилить незалежність регулятора ринку електроенергії - "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг", а також законопроект, спрямований на розвиток сфери конкуренції - "Про внесення змін до Закону "Про захист економічної конкуренції". Також має бути прийнятий внесений урядом законопроект "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Зауважимо, що з усіх перелічених законопроектів тільки три ухвалені ВР у першому читанні.

Наприкінці січня 2016 року має відбутися засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду. Там мають вирішити питання, чи виділяти Україні третій та четвертий транші кредиту по 1,7 млрд доларів США кожен.

Залиште свій коментар

Вибір редакції