Стало відомо, де найбільше в Україні купують квартир у новобудовах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше тисячі будинків вже побудували.

Минулого року в Україні добудували та здали в експлуатацію на чверть більше новобудов, ніж у 2017 році. Всього підготували до заселення 1 163 будівлі. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Найбільше житло на первинному ринку купували у Київській, Львівській, Одеській та Харківській областях. Середня вартість квадратного метра у столиці за рік подорожчала майже наполовину. На кінець року його ціна склала 27 тис. 700 грн.

Своєю чергою, на Львівщині квадратний метр коштує 19 тис. 800 грн. Найдешевше житло в Україні зараз у Сумській та Хмельницькій областях, воно коштує трохи більше 9 тис. грн за квадратний метр.

Нагадаємо, 28 січня Державна служба статистики України назвала регіони, які лідирують за темпами будівництва житла.

ВідеоМинулого року в Україні здали в експлуатацію на чверть більше новобудов, ніж 2017-го

Найбільше житло на первинному ринку купували в Київській, Львівській, Одеській та Харківській областях. Середня вартість квадратного метра у столиці за рік виросла майже наполовину.На 600 млн доларів більше, ніж 2018-го. За прогнозами Національного банку, цього року перекази від трудових мігрантів в Україну складуть 12 млрд 200 млн доларів.В Україні дешевшає картопля. За минулий тиждень оптова ціна на неї впала на 14 %. Вітчизняні виробники продають картоплю у середньому по 5-7 гривень за кілограм. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

Минулого року в Україні здали в експлуатацію на чверть більше новобудов, ніж 2017-го

Залиште свій коментар

Вибір редакції