Стало відомо, коли можуть виставити на продаж Одеський припортовий завод

Приватизаційний процес може зрушиться з місця.

Одеський припортовий завод може бути виставлений на продаж уже у квітні.

Про заявив голова Фонду держмайна України Ігор Білоус у Facebook.

"Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця - Рада прийняла у першому читанні законопроект 2319д. Тепер залишилося провести законопроект через друге читання - і тоді ми гарантуємо проведення прозорої і вигідної для держави приватизації. А це означатиме залучення в економіку інвестицій, створення сприятливого інвестиційного клімату і, звичайно, надходження до державного бюджету", - зауважив він.

Якщо за два тижні законопроект буде прийнято в цілому, можна говорити про виставлення Одеського припортового заводу на продаж вже у квітні.

Нагадаємо, у серпні Фонд державного майна України виставив на продаж 5% акцій Одеського припортового заводу. Але потім Кабінет міністрів вирішив відтермінувати продаж заводу, оскільки прем'єр-міністр Яценюк ініціює зміни до законодавства про приватизацію та оціночну діяльність. 

Додамо, що Одеська прокуратура розслідує кримінальну справу щодо заволодіння коштами держави на суму понад 4 мільярдів гривень. Об'єктом злочинних зазіхань став державний Одеський припортовий завод.

Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця – Верховна Рада прийняла у першому читанні за...

Posted by Ігор Білоус on Thursday, January 28, 2016

ВідеоСкільки має прибутків з Одеського припортового заводу «сірий кардинал» Ігор Кононенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: