Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, кому підвищать пенсії вже від жовтня

Уряд також хоче скасувати оподаткування пенсіонерів, які працюють.

Кабінет Міністрів планує вже від 1 жовтня підвищити пенсії 5,62 млн українців.

Про це, говорячи про підсумки року роботи уряду, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає УНІАН.

"Ми зробимо осучаснення пенсій для 5 млн 620 тис. українських громадян... Наша реформа передбачає, що від 1 жовтня ми запропонуємо скасувати оподаткування пенсій для пенсіонерів, які працюють", - заявив прем'єр.

Зокрема, для 1,308 млн пенсіонерів підвищення пенсій становитиме до 200 грн, для 1,208 млн осіб - від 200 до 500 грн, для майже 2 млн пенсіонерів виплати збільшаться на суму від 500 до 1000 грн, а для 1,1 млн українців - більш ніж на 1000 грн в місяць.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв значне підвищення пенсій від жовтня. Очільник уряду проінформував, що наразі 80% відсотків українських пенсіонерів живуть за межею бідності.

31 березня Гройсман заявив, що в разі ухвалення Радою проекту пенсійної реформи до 15 липня, уряд зможе підвищити пенсії вже від 1 жовтня. На думку урядовців, пенсійна реформа має включати три критерії: справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду та підвищення пенсій.

Нова пенсійна реформа, за словами очільника уряду, дозволять вже за 7 років повністю ліквідувати дефіцит бюджету Пенсійного фонду у 140 млрд грн. 

Відео На Миколаївщині пенсіонерці відмовили у субсидії, аргументуючи неіснуючою заробітною платою

Залиште свій коментар

Вибір редакції