Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, на що "Нафтогаз" пропонує направити виграні у "Газпрому" $ 2,56 млрд

Потрібно інвестувати в підвищення енергоефективності на рівні українських споживачів, - Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" пропонує інвестувати виграні у ПАТ "Газпром" за підсумками двох рішень Стокгольмського арбітражу $2,56 млрд на збільшення внутрішнього газовидобування та підвищення енергоефективності українських споживачів.

Про це пише Інтерфакс.

"Ці гроші треба спрямувати на збільшення видобутку газу в Україні і інвестувати в підвищення енергоефективності на рівні українських споживачів. Такі кроки підвищать безпеку поставок і забезпечать українців доступною енергією", - наводяться в повідомленні слова глави НАК Андрія Коболєва.

справа Нафтогазу і Газпрому_1
Нафтогаз України

справа Нафтогазу і Газпрому_2
Нафтогаз України

Раніше Стокгольмський арбітраж зобов'язав ПАТ "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $ 2,56 млрд.

ВідеоМіжнародний арбітраж поставив крапку у судовій тяганині "Нафтогазу" та "Газпрому"

Суд постановив, що російська компанія має компенсувати українській понад чотири з половиною мільярдів доларів за недопоставлений газ для транзиту з 2009 по 2016 роки. За рішенням суду, частину цих грошей зарахують за постачання газу у 2013 і 2014 роках. Решту суми, а це понад два з половиною мільярди, "Газпром" має відшкодувати грішми.

Міжнародний арбітраж поставив крапку у судовій тяганині "Нафтогазу" та "Газпрому"

Залиште свій коментар

Вибір редакції