Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки мільярдів Британія може втратити через вихід з ЄС

Німецькі економісти радять Євросоюзу не йти на поступки Лондону.

Через вихід Британії з ЄС країна може втратити понад 300 мільярдів євро до 2030 року.

Про це заявив керівник економічного відділу в німецькому фонді Бертельсмана Андреас Есслер, повідомляє Deutsche Welle.

На його думку, вихід Британії може привести до обмеження експорту, зменшення інвестицій і зниження інноваційної привабливості країни для європейських економічних партнерів. Окрім того, в разі повної торгової ізоляції Сполученого Королівства, німецький бізнес також позбудеться 55 мільярдів євро.

У той же час Німецький Інститут економічних досліджень в Берліні закликав не йти на поступки Лондону за результатами референдуму в Великобританії. Його глава Марсель Фратцшер заявив, що "це не в інтересах європейців - пропонувати британцям вигідну угоду". За його словами, подібна політика спровокує небажані прецеденти всередині ЄС.

Нагадаємо, 23 червня Великобританія на референдумі підтримала Brexit - вихід держави з Євросоюзу. При явці в 72% населення - найбільш високої з початку 1990-х років - лише 48% проголосували за те, щоб Великобританія залишилася в ЄС. Соціологічні дані свідчать, що сторона референдуму, яка програла, це молоді освічені британці, які виступали за збереження країни в Євросоюзі.

Після оприлюднення результатів референдуму прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який був головним противником Brexit, оголосив про свою відставку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції